Struktury

Jesteśmy częścią dumnego Narodu, który nie wstydzi się swojej tradycji i wiary. Opowiadamy się za państwem, które zdecydowanie działa na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości, wspiera rodzinę, ale w pozostałych dziedzinach ogranicza swoją obecność do minimum, pozostawiając jak najszerszą przestrzeń do swobodnej aktywności wolnych obywateli.

OKRĘG WYBORCZY 1 (LEGNICA)

Patryk Jurga - Prezes Zarządu Okręgowego

Marian Kostecki – Wiceprezes
Ewa Zdzienicka – Wiceprezes
Maciej Gwoździewicz – Sekretarz


OKRĘG WYBORCZY 2 (WAŁBRZYCH)

Wojciech Murdzek - Prezes Zarządu Okręgowego

Ryszard Wawrynkiewicz – Wiceprezes
Beata Żołnieruk – Wiceprezes
Jacek Hecht – Sekretarz
Lesław Podgórski


OKRĘG WYBORCZY 3 (WROCŁAW)

Piotr Dytko - Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej Dąbrowski
Sergiusz Kmiecik
Artur Skorupka
Mateusz Stanisz


RADA REGIONALNA W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM

Andrzej Walkowiak - Przewodniczący Rady Regionalnej

 

OKRĘG WYBORCZY 5 (TORUŃ)

Iwona Michałek - Prezes Zarządu Okręgowego

Marek Hilderbrandt
Bartłomiej Krystek
Wojciech Kwiatkowski
Dariusz Mądrzejewski


OKRĘG WYBORCZY 4 (BYDGOSZCZ)

Adam Banaszak - Prezes Zarządu Okręgowego

Dariusz Laskowski
Maciej Marzec
Andrzej Walkowiak
Marcin Wroński


RADA REGIONALNA W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM

Zbigniew Wojciechowski - Przewodniczący Rady Regionalnej

 

OKRĘG WYBORCZY 6 (LUBLIN)

Andrzej Stanisławek - Prezes Zarządu Okręgowego

Wiesław Cichocki
Maria Nowińska
Dominik Pobereszko
Radosław Skrzetuski


OKRĘG WYBORCZY 7 (CHEŁM)

Jakub Banaszek - Prezes Zarządu Okręgowego

Radosław Klekot
Kamil Lackowski
Józef Zając


OKRĘG WYBORCZY 8 (ZIELONA GÓRA)

Artur Zasada - Prezes Zarządu Okręgowego

Leszek Gajda – Wiceprezes
Andrzej Kail – Wiceprezes
Mirosław Zelisko – Sekretarz
Robert Anacki – Skarbnik


OKRĘG WYBORCZY 9 (ŁÓDŹ)

Włodzimierz Fisiak - Prezes Zarządu Okręgowego

Jakub Dębski
Hubert Gęsiarz
Włodzimierz Tomaszewski
Paweł Wiśniewski


OKRĘG WYBORCZY 10 (PIOTRKÓW TRYB.)

Piotr Kagankiewicz - Prezes Zarządu Okręgowego

Marek Chrzanowski
Józef Róg
Robert Rudnicki
Katarzyna Sosnowska


OKRĘG WYBORCZY 12 (KRAKÓW I)

Grzegorz Gołdynia - Prezes Zarządu Okręgowego

Mirosław Nowak


OKRĘG WYBORCZY 13 (KRAKÓW II)

Mariusz Kękuś - Prezes Zarządu Okręgowego

Zbysław Owczarski – Wiceprezes
Marian Paciorek – Wiceprezes
Katarzyna Cyganik – Sekretarz


OKRĘG WYBORCZY 14 (NOWY SĄCZ)

Andrzej Gut-Mostowy - Prezes Zarządu Okręgowego

Jarosław Baziak
Maciej Rybczak


OKRĘG WYBORCZY 15 (TARNÓW)

Stanisław Bukowiec - Prezes Zarządu Okręgowego

Kamil Jastrzębski
Szymon Sacha
Dawid Solak


OKRĘG WYBORCZY 16 (PŁOCK)

Paweł Kolczyński - Prezes Zarządu Okręgowego

Marcin Flakiewicz
Andrzej Guzik
Michał Szymajda


OKRĘG WYBORCZY 17 (RADOM)

Adam Bielan - Prezes Zarządu Okręgowego


OKRĘG WYBORCZY 18 (SIEDLCE)

Andrzej Kania
Jacek Kozaczyński


OKRĘG WYBORCZY 19 (WARSZAWA I)

Zbigniew Gryglas - Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej Chodkowski
Krzysztof Kowalski
Jacek Ozdoba


 

OKRĘG WYBORCZY 20 (WARSZAWA II)

Marcel Klinowski - Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej Łuszczewski
Marcin Ozdarski


OKRĘG WYBORCZY 21 (OPOLE)

Marcin Ociepa - Prezes Zarządu Okręgowego

Kamil Bortniczuk
Krzysztof Drynda


OKRĘG WYBORCZY 22 (KROSNO)

Tomasz Legeny - Prezes Zarządu Okręgowego

Jan Czubik
Jarosław Drozdowicz
Witold Duszyński
Dorota Łukaszyk


OKRĘG WYBORCZY 23 (RZESZÓW)

Stanisław Kruczek - Prezes Zarządu Okręgowego

Jarosław Angerman
Artur Burak
Waldemar Kotula
Radosław Mrozowicz


RADA REGIONALNA W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

Stanisław Derehajło - Przewodniczący Rady Regionalnej

 

OKRĘG WYBORCZY 24 (BIAŁYSTOK)

Jacek Żalek - Prezes Zarządu Okręgowego

Szczepan Barszczewski – Wiceprezes
Halina Trawińska – Wiceprezes
Magdalena Tymińska – Sekretarz


OKRĘG WYBORCZY 25 (GDAŃSK)

Karol Rabenda - Prezes Zarządu Okręgowego

Magdalena Błeńska – Wiceprezes
Jacek Pauli – Wiceprezes
Wojciech Szramowski – Sekretarz


OKRĘG WYBORCZY 26 (GDYNIA)

Monika Baran - Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech Kotas
Marek Skiba
Adrianna Zagrobelna


OKRĘG WYBORCZY 27 (BIELSKO-BIAŁA)

Tadeusz Kopeć - Prezes Zarządu Okręgowego

Janusz Buzek – Wiceprezes
Edyta Subocz-Ostruszka – Wiceprezes
Marcin Litwin – Sekretarz
Adam Jakubiec – Skarbnik
Janusz Bury


OKRĘG WYBORCZY 28 (CZĘSTOCHOWA)

Paweł Ruksza - Prezes Zarządu Okręgowego

Grzegorz Dyla
Piotr Janik
Bożena Strzelecka-Kłopot


 

OKRĘG WYBORCZY 29 (GLIWICE)

Piotr Zając - Prezes Zarządu Okręgowego

Tomasz Chojnacki
Grzegorz Kurnik
Krzysztof De Mehlem
Petros Tovmasyan


OKRĘG WYBORCZY 33 (KIELCE)

Michał Cieślak - Prezes Zarządu Okręgowego

Renata Janik – Wiceprezes
Piotr Ziółkowski – Wiceprezes
Tomasz Kuśnierek – Sekretarz
Maciej Gawin – Skarbnik


OKRĘG WYBORCZY 34 (ELBLĄG)

Piotr Opaczewski - Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech Gudaczewski
Paweł Szliwiński


OKRĘG WYBORCZY 35 (OLSZTYN)

Michał Wypij - Prezes Zarządu Okręgowego

Michał Krasiński – Wiceprezes
Marcin Kotowski – Sekretarz
Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg – Skarbnik


OKRĘG WYBORCZY 36 (KALISZ)

Grzegorz Sapiński - Prezes Zarządu Okręgowego

Marian Grzesiak
Andrzej Wojtyła


OKRĘG WYBORCZY 37 (KONIN)

Marek Waszkowiak - Prezes Zarządu Okręgowego

Robert Madaliński

OKRĘG WYBORCZY 38 (PIŁA)

Grzegorz Piechowiak - Prezes Zarządu Okręgowego

Wiesław Maszewski
Marek Ratajczak


OKRĘG WYBORCZY 39 (POZNAŃ)

Dariusz Lipiński - Prezes Zarządu Okręgowego

Rafał Leszczyński


OKRĘG WYBORCZY 41 (SZCZECIN)

Grzegorz Walter - Prezes Zarządu Okręgowego

 Agnieszka Kuczaba-Wysocka
Józef Kusiak
Krzysztof Sokołowski
Marek Zakrzewski

Udostępnij przez:

Kontynuując przeglądanie tej strony, domyślnie akceptujesz użycie ciasteczek tzw. cookies. więcej...

Ustawienia cookie na tej stronie są ustawione domyślnie na "zezwalaj na pliki cookie", aby dać Ci najlepszy sposób przeglądania z możliwych. Jeśli w dalszym ciągu korzystasz z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub klikając na przycisk "Akceptuję", wyrażasz na to zgodę.

Zamknij